MNG Kargo Entegrasyonu

Türkiye nin önde gelen kargo firmalarından, bizde entegreyiz
MNG kargo entegrasyonu

MNG Kargo Entegrasyonumuz hazır.

MNG Kargo ülkemizin önde gelen kargo firmalarından birisi olduğundan dolayı entegre olduğumuz yapılar içindedir. Pazar yerleri genelde kargo firmaları ile anlaşma sağlarlar ve gelen siparişleriniz büyük olasılıkla bu anlaşmalar ile taşınır. Ancak sizin MNG Kargo ile daha özel bir anlaşmanız olabileceği düşünülerek bu entegrasyon yazılımımıza eklenmiştir.

Pazar yerlerinden veya kendi web sitenizden gelecek olan siparişlerinizi kendi anlaşmanız ile taşınmasını istediğiniz zaman bizim MNG kargo entegrasyonumuz devreye girer ve gelen siparişlerinizin tüm aşamaları otomatik olarak sizin belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda MNG Kargo api bağlantıları sayesinde kargo firmasına iletilir. Böylece MNG Kargo personeli sizden çıkacak olan kargolar için gönderi oluşturmak zorunda kalmaz ve siparişler tam bir otomasyon ağı ile hızlıca taşınır.

İltechsoft entegrasyon yazılımı bulut tabanlı olmasından dolayı sizin herhangi bir pc yi yada sunucuyu açık bırakmanız gerekmez. Yaptığınız tüm işlemler bulut sunucularımızda işlenir ve size neticesi bildirilir. Arayüzümüze her türlü mobil yada sabit cihazlardan erişmeniz mümkündür. Responsive tasarımı sayesinde cebinizden veya tabletinizden bile entegrasyon işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hemen ücretsiz entegrasyona başla
Hemen şimdi paket fiyatlarımızı inceleyin Paket Fiyatları